High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   NEC Medias X - pierwszy smartfon chłodzony cieczą

Telefony

rss

NEC Medias X - pierwszy smartfon chłodzony cieczą

2013.05.23//  J. Kruczek
NEC Medias X jest kolejną niezwykłą konstrukcją w na rynku smartfonów. Producent znany z niecodziennych pomysłów postanowił po raz kolejny zaskoczyć klientów i specjalistów. Najnowszy smartfon pozornie jest klasyczną konstrukcją, ale we wnętrzu skrywa chłodzenie cieczą.
Zobacz także: Jolla - fiński smartfon z systemem Sailfish »Producent zastosował blok wodny biegnący wzdłuż całego smartfona. W ten sposób uda się nie tylko zapewnić niską temperaturę dla procesora, ale całe ciepło rozejdzie się też równomiernie po obudowie. Takie rozwiązanie pozwoli też jeszcze wydajniej pracować procesorowi Qualcomm Snapdragon 600. Oznacza to, że NEC Medias X będzie posiadał bardzo dużą moc.
NEC Medias X
NEC Medias X NEC Medias X
NEC Medias X


Zobacz także: Nokia Lumia 925 - nowy smartfon z metalową obudową »Pozostała specyfikacja również robi dobre wrażenie. NEC Medias X posiada 4,7-calowy ekran o rozdzielczości HD 720p. Miłośnicy fotografii wykorzystają kamerę o rozdzielczości 13,1 Mpix. Co więcej producent zadbał o wodoszczelna obudowę, która pozwoli pracować ze smartfonem w każdych warunkach. Na koniec system operacyjny, czyli Android 4.2 Jelly Bean. Niestety NEC Medias X ma być dostępny jedynie w Japonii. Niewykluczone jednak, że znajdą się importerzy sprowadzający nowy model chłodzony cieczą.

NEC Medias X
NEC Medias X
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NEC Medias X - pierwszy smartfon chłodzony cieczą

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   NEC Medias X - pierwszy smartfon chłodzony cieczą