High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NEC MultiSync E232WMT - nowy 23-calowy monitor z ekranem dotykowym

Komputery i konsole

rss

NEC MultiSync E232WMT - nowy 23-calowy monitor z ekranem dotykowym

2014.05.18//  J. Kruczek
NEC wprowadza na nasz rynek nowy 23-calowy monitor biurkowy MultiSync E232WMT. Urządzenie może się pochwalić podświetleniem LED oraz matrycą multidotykową. Dzięki temu monitor może się okazać bardzo dobrym narzędziem do pracy z Windowsem 8.
Zobacz także: BenQ BL3200PT - 32-calowy monitor wkracza na rynek »MultiSync E232WMT został opracowany z myślą o szerokim domowym zastosowaniu. Uniwersalny telewizor pozwala zarówno na komfortową pracę z aplikacjami jak i przyjemne obcowanie z multimediami. Matryca IPS pozwala na uzyskanie szerokich kątów widzenia.
NEC MultiSync E232WMT
NEC MultiSync E232WMT NEC MultiSync E232WMT
NEC MultiSync E232WMT

Monitor posiada format 16:9 a specjalne systemy dbają o płynne przewijanie obrazu i doskonałą reprodukcję obrazu. W obudowie znalazły się trzy złącza HDMI, DVI-D oraz D-Sub. Użytkownicy docenią także hub USB oraz wbudowana kamerę internetową. Ta będzie pomocna przy wszelkich video konferencjach.
Zobacz także: AOC wprowadza na rynek monitory z głośnikami Onkyo »Ekran został umieszczony na podstawie pozwalającej podnosić go o 53 mm. Pojawi się też możliwość pochylania w różnych kierunkach. MultiSync E232WMT ma wbudowane głośniki więc nie ma potrzeby kupować do komputera dodatkowych kolumienek. Nowy monitor ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu. Niestety nie znamy ceny urządzenia.
NEC MultiSync E232WMT
NEC MultiSync E232WMT NEC MultiSync E232WMT
NEC MultiSync E232WMT

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NEC MultiSync E232WMT - nowy 23-calowy monitor z ekranem dotykowym

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NEC MultiSync E232WMT - nowy 23-calowy monitor z ekranem dotykowym