High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NEC MultiSync X474HB - nowy monitor wielkoformatowy na horyzoncie

Komputery i konsole

rss

NEC MultiSync X474HB - nowy monitor wielkoformatowy na horyzoncie

2014.12.23//  J. Kruczek
NEC wprowadzi na nasz rynek nowy monitor wielkoformatowy MultiSync X474HB. Urządzenie jest przeznaczone głównie do zastosowań profesjonalnych i zaoferuje duży ekran oraz szereg cech pozwalających na cieszenie się obrazem nawet w pełnym słońcu. To czyni z niego doskonały ekran do używania w różnorodnych akcjach promocyjnych.
Zobacz także: Philips BDM4065UC - 40-calowy monitor dla profesjonalistów »NEC MultiSync X474HB posiada 47-calową matrycę IPS LED, która automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia. Monitor tym samym pozwala na uzyskanie jasnego i wyraźnego obrazu przy jednoczesnym, oszczędnym zarządzaniu energią. Maksymalny poziom jasności wynosi aż 2000 cd/m2.
NEC MultiSync X474HB
NEC MultiSync X474HB NEC MultiSync X474HB
NEC MultiSync X474HB

Nowy model spisze się doskonale w witrynach sklepowych, totemach reklamowych i obudowach zewnętrznych. Monitor wyposażono w szereg systemów poprawiających jakość obrazu. Nie mogło też zabraknąć powłoki antyodblaskowej ShineOut Anti-Glare czy filtra optycznego Quarter-Lambda.
Zobacz także: Monitor iiyama o przekątnej 55 cali debiutuje w Polsce »Dzięki technologii NFC i specjalnej aplikacji na Androida można szybko skonfigurować wiele ekranów. Wystarczy wprowadzić ustawienia w smartfonie a następnie przyłożyć go do kolejnych monitorów. NEC MultiSync X474HB będzie niewątpliwie ciekawym urządzeniem. Szczegóły poznamy w styczniu gdy trafi na rynek. Niestety nie znamy ceny, ale zapewne nie będzie ona niska.

NEC MultiSync X474HB
NEC MultiSync X474HB
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NEC MultiSync X474HB - nowy monitor wielkoformatowy na horyzoncie

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NEC MultiSync X474HB - nowy monitor wielkoformatowy na horyzoncie