High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NES Classic powróci na rynek! Nintendo ugięło się pod naporem próśb

Komputery i konsole

rss

NES Classic powróci na rynek! Nintendo ugięło się pod naporem próśb

2017.09.14//  J. Kruczek
NES Classic okazał się wielkim sukcesem Nintendo. Konsola pozwalająca zagrać w stare tytuły rozeszła się w tempie błyskawicy. Szybko się okazało, że producent przygotował znacznie mniej urządzeń niż było chętnych na zakup. Na szczęście konsola powróci na rynek.

W amerykańskich mediach pojawiły się doniesienia, że Nintendo planuje od lata przyszłego roku wznowić sprzedaż konsoli NES Classic. Początkowo chciano pozostać przy limitowanej serii, ale producent ugiął się pod naporem fanów. Tutaj warto też nadmienić, że zmieniły się plany wobec konsoli SNES Classic, której produkcja także będzie kontynuowana w 2018 roku.
NES Classic
NES Classic NES Classic
NES Classic


Zobacz także: Ataribox zaprezentowany. Na razie poznaliśmy tylko wygląd konsoli »Wygląda więc na to, że zainteresowanie jest faktycznie potężne. Obie konsole uderzają w sentyment graczy, którzy wychowali się na grach Nintendo. Przypomnijmy, że NES Classic kosztował 60 dolarów i miał na swoim pokładzie 30 klasycznych 8-bitwych gier. SNES Classic zadebiutuje 29 września za kwotę 80 dolarów. Konsola będzie zawierała 21 tytułów.

NES Classic
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NES Classic powróci na rynek! Nintendo ugięło się pod naporem próśb

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NES Classic powróci na rynek! Nintendo ugięło się pod naporem próśb