High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NTT Game W L35 - wydajny komputer All-in-One do biura i domu

Komputery i konsole

rss

NTT Game W L35 - wydajny komputer All-in-One do biura i domu

2016.12.10//  J. Kruczek
NTT Game W L35 jest ciekawym komputerem all-in-one, który może zadowolić zarówno użytkowników biurowych, domowych jak i graczy. Producent postarał się, aby nowy model oferował wysoki poziom wydajności.
Zobacz także: MSI Trident - mały komputer przygotowany do współpracy z goglami VR »Dużą zaletą komputera jest możliwość jego konfiguracji w zależności od potrzeb. Producent przygotował dwa gotowe zestawy. Podstawowy oferuje płytę główną ze zintegrowaną grafiką oraz nośnik SSD czy napęd optyczny. Skrojono go pod kątem pracy biurowej.
NTT Game W L35
NTT Game W L35 NTT Game W L35
NTT Game W L35

NTT Game W L35 w wersji gamingowej oferuje procesory Intel Core i3, i5 oraz i7. Grafikę obsługują karty GeForce GTX 1060. Zamiast 8 GB RAMu dostajemy 16 GB. Dysk SSD o pojemności 240 GB zostaje zastąpiony wersją 480 GB.
Zobacz także: Samsung ArtPC Pulse - zapowiedź komputera w stylowej obudowie »W obu wariantach dostajemy 23,8-calowy zakrzywiony ekran pracujący w rozdzielczości Full HD. Całością zarządza Windows 10. NTT Game W L35 jest już dostępny w sklepie producenta za cenę 4230 i 5770 złotych w zależności od wersji.

NTT Game W L35
NTT Game W L35
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NTT Game W L35 - wydajny komputer All-in-One do biura i domu

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NTT Game W L35 - wydajny komputer All-in-One do biura i domu