High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NTT Game W L40 - gamingowy komputer All-in-One z zakrzywionym ekranem

Komputery i konsole

rss

NTT Game W L40 - gamingowy komputer All-in-One z zakrzywionym ekranem

2016.10.07//  J. Kruczek
NTT Game W L40 jest dość interesującym komputerem All-in-one stawiającym na gaming. Urządzenie zaskakuje bardzo mocna specyfikacją oraz zaawansowanym zakrzywionym ekranem.
Zobacz także: Lenovo prezentuje komputery IdeaCentre Y710 Cube i IdeaCentre AIO Y910 »Prezentowany komputer został wyposażony w 34-calowy zakrzywiony ekran pracujący w rozdzielczości 3440x1440 pikseli. Pozwala on na czerpanie lepszych doświadczeń w rozgrywki. Za wydajność sprzętu odpowiada procesor Intel Core i7-6700 wspomagany przez 16 GB pamięci RAM.
NTT Game W L40
NTT Game W L40 NTT Game W L40
NTT Game W L40

Producent postawił na pełnowymiarową grafikę GeForce GTX 1070, a dane zapiszemy na nośniku SSD o pojemności 250 GB. NTT Game W L40 korzysta z podwójnego zasilacza, co niweluje zakłócenia w wyświetlaniu obrazu.
Zobacz także: MSI VR One - komputer w plecaku zmierza na rynek »Nad ekranem umieszczono odłączaną kamerę. W obudowie znalazły się wszystkie potrzebne złącza oraz czytnik kart pamięci SD. NTT Game W L40 jest rasową maszyną gamingową i niestety także tak kosztuje. Za nowy komputer trzeba wyłożyć 13 999 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NTT Game W L40 - gamingowy komputer All-in-One z zakrzywionym ekranem

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NTT Game W L40 - gamingowy komputer All-in-One z zakrzywionym ekranem