High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NTT Hiro - nowy laptop gamingowy

Komputery i konsole

rss

NTT Hiro - nowy laptop gamingowy

2017.10.09//  J. Kruczek
NTT Hiro to nowa seria laptopów gamingowych, które mają trafić w gust wymagających użytkowników. Urządzenie będzie się wyróżniało dobrą specyfikacją i niższą ceną niż w przypadku największych konkurentów. Oczywiście nie oznacza to niskich cen.
Zobacz także: Acer Nitro 5 Spin - ciekawy laptop dla mniej wymagających graczy »NTT Hiro korzysta z 15,6-calowego ekranu IPS o rozdzielczości Full HD. Na pokładzie znajdą się procesory Intel Core i7-7700HQ bądź i5-7300HQ. We wnętrzu umieszczono do 16 GB pamięci RAM. Za grafikę ma odpowiadać karta GeForce GTX 1060.
NTT Hiro
NTT Hiro NTT Hiro
NTT Hiro

W specyfikacji podanej przez producenta znalazł się nośnik SSD o pojemności 240 GB oraz dysk twardy 1 TB. Użytkownicy skorzystają z podświetlanej klawiatury. Specyfikacja obejmuje moduł WiFi, Ethernet oraz kontroler HD Audio z Creative Soundblaster Cinema 2.
Zobacz także: HP Omen X - mocarny laptop zaprezentowany na targach Gamescom »Producent zadbał o wszystkie potrzebne złącza. NTT Hiro będzie dostępny z systemem Windows 10 Home. NTT Hiro w podanej specyfikacji to koszt około 5600 złotych.
NTT Hiro
NTT Hiro
NTT Hiro

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NTT Hiro - nowy laptop gamingowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NTT Hiro - nowy laptop gamingowy