High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NTT Home L20 - nowe komputery All-in-One trafiają na rynek

Komputery i konsole

rss

NTT Home L20 - nowe komputery All-in-One trafiają na rynek

2014.07.13//  J. Kruczek
NTT System wprowadza na rynek nowe komputery All-in-One, które mają być idealnym rozwiązaniem dla osób szukających wydajnego sprzętu nie zajmującego wiele miejsca. Seria L20 posiada wszystko, co jest potrzebne do codziennej pracy i zabawy.
Zobacz także: Dell zapowiada nowe urządzenia 2-w-1 i AiO »Wszystkie nowe modele z serii L20 zostały zamknięte w bardzo smukłych i eleganckich obudowach. Ekrany podświetlane diodami LED pracują w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Dzięki zastosowaniu sensora światła wyświetlacz automatycznie dostosowuje jasność do warunków w pomieszczeniu.
NTT Home L20
NTT Home L20 NTT Home L20
NTT Home L20


Zobacz także: Asus Portable AiO - tablet w formie komputera all-in-one »NTT Home L20 mogą być dostępne z różnymi konfiguracjami opierającymi się o procesory Intel Core najnowszej generacji. W obudowie może się znaleźć do 16 GB pamięci RAM. Poniżej prezentujemy zestawienie wycenione na 3599 złotych. W tej kwocie dostaniemy procesor Intel Core i5 o taktowaniu 2,9 GHz z 8 GB pamięci RAM. Użytkownik wykorzysta dysk o pojemności 1 TB oraz napęd DVD. DO tego dojdą dwa głośniki i kamera 1,3 Mpix. Komputery pracują pod kontrolą systemu Windows 8.1.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NTT Home L20 - nowe komputery All-in-One trafiają na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   NTT Home L20 - nowe komputery All-in-One trafiają na rynek