High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   NTTablet Inari 8 i 10 - wytrzymałe tablety do wykorzystania w biznesie

Telefony

rss

NTTablet Inari 8 i 10 - wytrzymałe tablety do wykorzystania w biznesie

2014.07.16//  J. Kruczek
NTTablet Inari 8 i 10 to nowe tablety stworzone z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach. Producent zadbał o to, aby ich zniszczenie wymagało więcej niż sporego wysiłku. Zgodnie z nazwą mamy do czynienia z modelami wyposażonymi w ekrany o przekątnej 8 i 10 cali.
Zobacz także: Kruger&Matz KM1080 - biznesowe tablety z Windowsem trafiły do sklepów »Nowe tablety mogą bez problemu pracować w zakresie temperatur -10 - 50 stopni Celsjusza. Obudowy są odporne na kurz i wodę oraz uderzenia. Tablety spełniają normę IP65. W obu przypadkach mamy do czynienia z ekranami IPS o rozdzielczości 1920x1200 pikseli.
Tablety NTT
Tablety NTT Tablety NTT
Tablety NTT

Nowe modele oferują dobrą specyfikację i korzystają z czterordzeniowego procesora Intel Atom 3745 o taktowaniu 1,8 GHz. Współpracuje z nim 2 GB pamięci RAM. Nie zabrakło wszystkich potrzebnych modułów łączności. W przypadku 8-calowego tabletu otrzymamy akumulator o pojemności 5900 mAh. Większy model posiada baterię 8700 mAh. Tablety korzystają z systemu Windows 8.1.
Zobacz także: Premiera flagowego tabletu Samsung Galaxy Tab S »Producent przewidział szereg akcesoriów, jak dodatkowe obudowy, klawiatury, czytniki kart magnetycznych czy terminale płatnicze. NTTablet Inari 8 i 10 mają być doskonałym narzędziem pracy. Ceny w zależności od wersji oscylują w okolicach 4000 złotych.
Tablety NTT
Tablety NTT Tablety NTT
Tablety NTT

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NTTablet Inari 8 i 10 - wytrzymałe tablety do wykorzystania w biznesie

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   NTTablet Inari 8 i 10 - wytrzymałe tablety do wykorzystania w biznesie