High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Naim NAC-N 272 - zaawansowany przedwzmacniacz z możliwością streamowania

Audio-Video

rss

Naim NAC-N 272 - zaawansowany przedwzmacniacz z możliwością streamowania

2015.02.17//  J. Kruczek
Naim NAC-N 272 jest przedwzmacniaczem z zaawansowanymi funkcjami do przesyłu muzyki z zewnętrznych nośników i jej odtwarzania. Sprzęt pojawił się w naszym kraju i ucieszy najbardziej wymagających miłośników dobrych dźwięków.
Zobacz także: Nad M12 - przedwzmacniacz DAC z górnej półki »Podstawową częścią jest sekcja przedwzmacniacza. Producent wykorzystał najnowsze zdobycze technologii i odizolował ją od potencjalnych źródeł zakłóceń. Każda z sekcji została odizolowana i otrzymała własne ścieżki połączeń. Wszystkie elementy zaprojektowano tak, aby wycisnąć maksimum jakości.
Naim NAC-N 272
Naim NAC-N 272 Naim NAC-N 272
Naim NAC-N 272

Naim NAC-N 272 może się pochwalić wieloma elementami zaczerpniętymi z jeszcze droższych modeli marki. Wszystko jest składane ręcznie łącznie z montażem każdego gniazda. Dzięki temu mamy gwarancję perfekcyjnego połączenia.
Zobacz także: Primare PRE60 - przedwzmacniacz z górnej półki »Przedwzmacniacz można sterować z pomocą aplikacji na Androida i iOS bądź z pomocą pilota zdalnego sterowania. Naim NAC-N 272 może współpracować z licznymi źródłami muzyki, również droga bezprzewodową. WiFi daje dostęp do zasobów sieciowych i serwisów internetowych z muzyką. Naim NAC-N 272 zadebiutował za cenę 18 490 złotych bądź w wersji z DAB/FM wycenionej na 19 990 złotych.

Naim NAC-N 272
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Naim NAC-N 272 - zaawansowany przedwzmacniacz z możliwością streamowania

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Naim NAC-N 272 - zaawansowany przedwzmacniacz z możliwością streamowania