High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Następca Nexusa 5X od HTC. Wyciekła częściowa specyfikacja

Telefony

rss

Następca Nexusa 5X od HTC. Wyciekła częściowa specyfikacja

2016.06.25//  J. Kruczek
W tym roku za smartfony Google Nexus ma odpowiadać HTC. Tajwańska firma przygotuje następców zarówno dla Nexusa 6P, jak i Nexusa 5X. Specyfikacja tego drugiego właśnie wyciekła do sieci.

Smartfon jest tworzony pod kodową nazwą HTC Sailfish. Azjatyckie źródła donoszą, że zostanie on wyposażony w 5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD. Nie jest znany dokładny model procesora, jaki znajdzie się w obudowie, ale ma on pracować z taktowaniem 2 GHz. Do pomocy dostanie zaś 4 GB pamięci RAM.
Nexus 5X
Nexus 5X Nexus 5X
Nexus 5X

HTC Sailfish będzie zasilany akumulatorem o pojemności 2770 mAh, więc wydajność powinna być zadowalająca. W przypadku aparatów użytkownicy również nie powinni narzekać bowiem w ich ręce trafią moduły o rozdzielczości 12 i 8 Mpix. Na pokładzie znajdzie się na pewno czytnik linii papilarnych.
Zobacz także: Doogee X5 Max - tani smartfon z pojemnym akumulatorem »Wstępne informacje dają obraz całkiem ciekawego smartfona. Tym bardziej, że chodzi tu o słabszy z szykowanych modeli. Wkrótce powinniśmy poznać oficjalne szczegóły.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Następca Nexusa 5X od HTC. Wyciekła częściowa specyfikacja

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Następca Nexusa 5X od HTC. Wyciekła częściowa specyfikacja