High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Natec Genesis H12 - tanie słuchawki nie tylko dla graczy

Audio-Video

rss

Natec Genesis H12 - tanie słuchawki nie tylko dla graczy

2014.12.09//  J. Kruczek
Producenci sprzętu gamingowego coraz częściej udowadniają, że nie trzeba wydawać masy pieniędzy na urządzenia oferujące bardzo dobre parametry. Dowodem są nowe słuchawki Natec Genesis H12 wycenione na naszym rynku na 49 złotych.
Zobacz także: Gamdias Eros GHS2200 - słuchawki gamingowe w systemie 7.1 »Natec Genesis H12 to zestaw słuchawkowy przeznaczony głównie dla graczy. To oznacza futurystyczne design i wbudowany mikrofon. Choć słuchawki nie należą do eleganckich to miłośnicy dobrej muzyki z mniej zasobnym portfelem mogą spokojnie zwrócić na nie uwagę. Producent zadbał, aby słuchawki dostarczały wysoką jakość dźwięku zarówno w grach, jak i podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów.
Natec Genesis H12
Natec Genesis H12 Natec Genesis H12
Natec Genesis H12

W nausznikach zamontowano 40-milimetrowe przetworniki pracujące w pasmie przenoszenia 20-20 000 Hz. Producent zapewnia, że udało się wycisnąć bardzo szczegółowy i dobrze odwzorowany dźwięk. Mikrofon na elastycznym wysięgniku zapewni komfort pracy. Może się on też pochwalić redukcją szumów.
Zobacz także: Creative SB Inferno - nowe słuchawki gamingowe debiutują w Polsce »Nauszniki w Natec Genesis H12 zostały obite materiałem zapewniającym komfort długiego odsłuchu. Pałąk posiada regulację pozwalającą dostosować słuchawki do każdej głowy. Słuchawki korzystają z 2-metrowego przewodu zakończonego 4-pinowym stykiem jack 3,5 mm. Natec Genesis H12 będą dostępne na naszym rynku od połowy grudnia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Natec Genesis H12 - tanie słuchawki nie tylko dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Natec Genesis H12 - tanie słuchawki nie tylko dla graczy