High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Natec Genesis HV59 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe

Audio-Video

rss

Natec Genesis HV59 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe

2016.05.14//  J. Kruczek
Natec Genesis HV59 ma pełnić rolę doskonałego zestawu słuchawkowego dla graczy. I faktycznie patrząc na specyfikację nowe słuchawki oferują bardzo dobre możliwości.

Producent przyłożył sporo wagi do komfortu użytkowania. Właśnie dlatego pojawiło się bardzo miękkie wykończenie nie tylko nauszników, ale także pałąka. Dzięki komunikacji bezprzewodowej nie będziemy się musieli przejmować plączącymi się przewodami.
Natec Genesis HV59
Natec Genesis HV59 Natec Genesis HV59
Natec Genesis HV59

Słuchawki Natec Genesis HV59 pracują w pasmie przenoszenia 20 Hz - 20 kHz oraz cechują się dynamiką na poziomie 107 dB i impedancją 32 ohm. Słuchawki standardowo działają bezprzewodowo, ale w przypadku rozładowania akumulatora można się podłączyć do źródeł dźwięku przez UDB bądź standardowy port jack 3,5 mm.
Zobacz także: Thrustmaster Y400X - zaawansowane słuchawki do gier i muzyki »Natec Genesis HV59 prezentują się całkiem okazale. Nowy model trafił właśnie na polski rynek za cenę 220 złotych, co nie jest wygórowana ceną za gamingowy headset.

Natec Genesis HV59
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Natec Genesis HV59 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Natec Genesis HV59 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe