High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Natec Genesis HX66 - słuchawki z wbudowaną kartą dźwiękową 7.1

Audio-Video

rss

Natec Genesis HX66 - słuchawki z wbudowaną kartą dźwiękową 7.1

2013.12.19//  J. Kruczek
W okresie przedświątecznym producenci sprzętu audio zasypują rynek nowymi słuchawkami. Do oferty firmy Natec dołączyły słuchawki Genesis HX66 wyposażone we wbudowaną kartę dźwiękową 7.1. To zapewni pozytywne doznania z odsłuchiwania muzyki, oglądania filmów i grania.
Zobacz także: Genius Zabius - solidne i komfortowe słuchawki gamingowe »Natec Genesis HX66 powstały głównie z myślą o graczach, ale spiszą się doskonale podczas pracy z innymi multimediami. Dzięki wbudowanej karcie 7.1 słuchawki tworzą wrażenie dźwięku przestrzennego. W ten sposób słuchacz czuje się, jakby znajdował się w środku akcji. Dodatkowo w jednym nauszniku schowano wysuwany mikrofon z redukcją szumów.
Natec Genesis HX66
Natec Genesis HX66 Natec Genesis HX66
Natec Genesis HX66


Zobacz także: Asus Orion for Consoles - wydajne słuchawki gamingowe dla konsol »Producent zaprojektował obicie nauszników w taki sposób, aby zapewniały one komfort i perfekcyjną izolację od odgłosów z zewnątrz. Nie mogło zabraknąć regulowanego pałąka pozwalającego na dostosowanie urządzenia do każdej głowy. Natec Genesis HX66 łączy się ze źródłami dźwięku za pośrednictwem 2,5-metrowego przewodu z kontrolerem. Słuchawki są dostępne na naszym rynku w cenie 119 złotych.

Natec Genesis HX66
Natec Genesis HX66
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Natec Genesis HX66 - słuchawki z wbudowaną kartą dźwiękową 7.1

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Natec Genesis HX66 - słuchawki z wbudowaną kartą dźwiękową 7.1