High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nauticam NA-G9 - obudowa do nurkowania dla Panasonica Lumix G9

Foto

rss

Nauticam NA-G9 - obudowa do nurkowania dla Panasonica Lumix G9

2017.11.28//  J. Kruczek
Nauticam wprowadza do swojej oferty nowa obudowę NA-G9 do nurkowania. Konstrukcja powstała z myślą o bezlusterkowcu Panasonic Lumix G9 i pozwala na zanurkowanie z nim na głębokość do 100 metrów.
Zobacz także: Commlite CM-ENF-E1 PRO - nowa wersja adaptera »Obudowa została wykonana w znacznej większości z aluminium, a wraz z gumowanymi gripami waży 2,45 kg. Obudowę wyposażono w system ostrzegania o ewentualnych przeciekach. Co w razie rozszczelnienia pozwoli na wyłączenie aparatu i szybką ucieczkę na powierzchnię wody.
Nauticam NA-G9
Nauticam NA-G9 Nauticam NA-G9
Nauticam NA-G9


Zobacz także: Meike MK420 - debiut niedrogiej lampy błyskowej »Nauticam NA-G9 podobnie, jak inne konstrukcje marki posiada przyciski i pokrętła pozwalające na sterowanie zamkniętym we wnętrzu aparatem. Obudowa posiada wizjer oraz wyjście wideo HDMI. Dzięki tej konstrukcji możemy w pełni wykorzystać możliwości aparatu pod wodą. Niestety nie jest to akcesorium tanie. Urządzenie już się pojawiło w sprzedaży za cenę około 2,6 tysięcy dolarów.

Nauticam NA-G9
Nauticam NA-G9
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nauticam NA-G9 - obudowa do nurkowania dla Panasonica Lumix G9

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nauticam NA-G9 - obudowa do nurkowania dla Panasonica Lumix G9