High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym

Foto

rss

NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym

2016.12.05//  J. Kruczek
NavRoad myCAM 4K Active jest dość uniwersalną kamerą, z której możemy korzystać w formie sportowego rejestratora oraz rejestratora samochodowego. Producent zadbał o sporą ilość akcesoriów w zestawie, dzięki którym można ją zamontować niemal wszędzie.

Producent wyposażył kamerkę w matrycę Sony Exmor oraz w procesor AllWinner V3. Dzięki takiemu połączeniu możliwy jest zapis nagrań w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Nagrania HD będzie można rejestrować z prędkością nawet 120 klatek na sekundę.
NavRoad myCAM 4K Active
NavRoad myCAM 4K Active NavRoad myCAM 4K Active
NavRoad myCAM 4K Active

Zastosowana optyka oferuje kąty widzenia 170 stopni. Zastosowany akumulator o pojemności 1050mAh przekłada się na prace przez około 80 minut. Oprogramowanie pozwala filmować w kilku trybach co ułatwi montowanie ciekawych filmów.
Zobacz także: Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K »NavRoad myCAM 4K Active otrzymuje w zestawie wodoodporną obudowę, klips do ubrań, akcesoria do montażu oraz uchwyt samochodowy. Całość dopełnia pilot zdalnego sterowania czy ładowarka samochodowa. Materiały zapisują się na kartach microSD o pojemności do 64 GB. Nowa kamera wjechała na nasz rynek w cenie 299 złotych.

NavRoad myCAM 4K Active
NavRoad myCAM 4K Active
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym