High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Nawigacja GPS Lark FreeBird 50.1 - komu w drogę temu czas

Telefony

rss

Nawigacja GPS Lark FreeBird 50.1 - komu w drogę temu czas

2009.07.04//  Rafał Bednarz
Najnowsza nawigacja GPS z popularnej linii Lark FreeBird zainteresuje zapewne wielu zmotoryzowanych. Powodem jest kilka nowych cech, które zamknięte w jednym urządzeniu zaspokoją gusta większości użytkowników.

Po pierwsze – bardzo duży i czuły na dotyk ekran (przekątna 5 cali). Po drugie gwarancja sprawnego przeliczania trasy za sprawą szybkiego procesora. Po trzecie superczuły, wielokanałowy odbiornik GPS, który bez względu na pogodę szybko lokalizuje satelity GPS i znakomicie podtrzymuje sygnał.
Część czysto nawigacyjną uzupełnia MapaMap Easy w najnowszej wersji 6.1, z najbardziej aktualnymi mapami Polski. Aplikacja MapaMap przygotowana jest w technologii „finger friendly”, umożliwiającej obsługę nawigacji palcem – bez konieczności używania rysika.

Lark FreeBird 50.1 Lark FreeBird 50.1
To jednak nie koniec możliwości. GPS Lark FreeBird 50.1 został wzbogacony o moduł nadajnika radiowego (transmiter FM), który pozwala na odtwarzanie komunikatów nawigacyjnych i muzyki przez samochodowy system audio. Funkcje multimedialne obejmują odczyt plików muzyczncyh (WMA), video (WMV), graficznych (JPG/GIF/PNG/BMP) oraz tekstowych (TXT, funkcja E-BOOK).
Nawigacja sprzedawana jest w postaci „ready-to-go”, czyli po wyjęciu z pudełka jest gotowa do użytku – równie szybko jak tradycyjna mapa czy atlas. Sugerowana cena detalicznej (z VAT) 449 zł. Gwarancja 24 miesiące.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nawigacja GPS Lark FreeBird 50.1 - komu w drogę temu czas

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Nawigacja GPS Lark FreeBird 50.1 - komu w drogę temu czas