High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Neptune Duo - samodzielny smartwatch ze średnim smartfonem w zestawie

Gadżety

rss

Neptune Duo - samodzielny smartwatch ze średnim smartfonem w zestawie

2015.02.23//  J. Kruczek
Neptune Duo to bardzo ciekawy projekt będący odwrotnością pomysłu smartwatchy uzupełniających smartfony. Tutaj mamy do czynienia z zestawem zawierającym rozbudowane urządzenie na nadgarstek oraz dodatkowo ze smartfonem uzupełniającym zestaw.
Czym to się różni od forsowanego ostatnio połączenia smartfonów ze smartwatchami? Otóż w tym wypadku gadżet na nadgarstek o nazwie Hub jest w pełni samodzielnym urządzeniem. Producent nie zdradził jeszcze pełnej specyfikacji, ale na pokładzie mają się znaleźć wydajne podzespoły.
Neptune Duo
Neptune Duo Neptune Duo
Neptune Duo

Hub będzie obsługiwany przez Androida 5.0 Lollipop i z powodzeniem zastąpi telefon pełniąc rolę małego komputera na nadgarstek. Obsługę zapewnia 2,4-calowy ekran, a o wydajność zadba czterordzeniowy procesor. Zasilanie dostarczy akumulator o pojemności 1000 mAh, a na pokładzie nie zabraknie takich modułów, jak LTE, NFC, WiFi, Bluetooth czy GPS.
Zobacz także: LG Watch Urban - elegancki smartwatch stylizowany na klasyczny zegarek »Zestaw Neptune Duo zawiera też wspomnianego smartfona. Telefon ma 5-calowy ekran o rozdzielczości HD. Specyfikacja obejmie dwie kamery 2 i 8 Mpix oraz akumulator o pojemności 2800 mAh. Smartfon ma pełnić między innymi rolę power banku dla smartwatcha. Neptune Duo zadebiutuje na rynku końcem 2015 roku za cenę 798 dolarów.
Neptune Duo
Neptune Duo Neptune Duo
Neptune Duo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Neptune Duo - samodzielny smartwatch ze średnim smartfonem w zestawie

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Neptune Duo - samodzielny smartwatch ze średnim smartfonem w zestawie