High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   New Nintendo 2DS XL - polski debiut kieszonkowej konsoli

Komputery i konsole

rss

New Nintendo 2DS XL - polski debiut kieszonkowej konsoli

2017.08.01//  J. Kruczek
New Nintendo 2DS XL oficjalnie debiutuje na rynku. Nowa mobilna konsola jest owocem bogatych doświadczeń producenta. Pierwsze recenzje potwierdzają, że japoński gigant wydał na świat bardzo dobry produkt.

New Nintendo 2DS XL ze względu na spory ekran, mocne podzespoły i składaną konstrukcję jest zdecydowanie bliższy 3DS-owi. Jednak wyświetlacz nie obsługuje trójwymiaru co tak naprawdę w mobilnej konsolce okazało się zbędnym gadżetem.
New Nintendo 2DS XL
New Nintendo 2DS XL New Nintendo 2DS XL
New Nintendo 2DS XL

Dużą zaletą konsoli jest kompatybilność z grami na 3dS, New 3DS, 2DS oraz DS. To oznacza na dzień dobry przeszło 1000 tytułów. Wyeliminowanie trójwymiaru pozwoliło między innymi na oszczędności energii. Oczywiście producent zapowiedział wypuszczanie nowych gier na konsolę, która jeszcze długo będzie wspierana.
Zobacz także: Creoqode 2048 - prosta konsola dla programistów »Konsole New Nintendo 2DS XL zadebiutowała na rynku w dwóch wersjach. Użytkownicy wybiorą model czarno-turkusowy bądź biało-pomarańczowy. Ceny plasują się w okolicach 650-700 złotych.
New Nintendo 2DS XL
New Nintendo 2DS XL
New Nintendo 2DS XL

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
New Nintendo 2DS XL - polski debiut kieszonkowej konsoli

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   New Nintendo 2DS XL - polski debiut kieszonkowej konsoli