High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   New Nintendo 2DS XL - premiera nowej kieszonkowej konsoli

Komputery i konsole

rss

New Nintendo 2DS XL - premiera nowej kieszonkowej konsoli

2017.04.29//  J. Kruczek
Nintendo szaleje w ostatnim czasie serwując nam ciekawe konsole. Właśnie zaprezentowano urządzenie New Nintendo 2DS XL. Producent zmienił wiele względem podstawowego 2DS.

Konsola w wielu aspektach przypomina model New 3DS XL, ale przede wszystkim nie posiada grafiki 3D. Nowa konsolka posiada konstrukcję składaną z dwoma ekranami o przekątnych 4,88 cala i 4,18 cala. Wyświetlacze pracują w rozdzielczości 400x240 pikseli, co w zupełności wystarcza w tej konsoli.
New Nintendo 2DS XL
New Nintendo 2DS XL New Nintendo 2DS XL
New Nintendo 2DS XL

Kolejną nowością na pokładzie jest moduł NFC, co pozwala korzystać z figurek Amiiibo. Gniazdo kart pamięci zmieniono z SD na microSD. New Nintendo 2DS XL może się też pochwalić kamera oraz głośnikami stereo. Producent zmienił design i dodał gałkę C-stick.
Zobacz także: THE 64 - współczesne wcielenie Commodore 64 »New Nintendo 2DS XL prezentuje się świetnie i jest chyba najładniejszą konsolką z rodziny Nintendo. Nowy model ma się pojawić na rynku 28 lipca w cenie 150 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
New Nintendo 2DS XL - premiera nowej kieszonkowej konsoli

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   New Nintendo 2DS XL - premiera nowej kieszonkowej konsoli