High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon Coolpix AW120 - aparat kompaktowy dla podróżników

Foto

rss

Nikon Coolpix AW120 - aparat kompaktowy dla podróżników

2014.02.10//  J. Kruczek
Nikon Coolpix AW120 jest kolejnym pancernym kompaktem zmierzającym w tym roku na rynek. Nowa propozycja japońskiego producenta została stworzona z myślą o podróżnikach i fanach aktywnego wypoczynku.
Zobacz także: Ricoh WG-4 - nowy kompakt do zadań specjalnych »Aparat zachowuje wodoszczelność na głębokości do 18 metrów i zniesie upadki z 2 metrów. Także niskie temperatury mu nie zaszkodzą i producent gwarantuje sprawne działanie przy -10 stopniach Celsjusza. Co więcej Nikon Coolpix AW120 posiada wbudowany moduł GPS, GLONASS oraz mapy całego świata. W ten sposób można za pomocą aparatu zaplanować podróż i odnaleźć się w terenie.
Nikon Coolpix AW120
Nikon Coolpix AW120 Nikon Coolpix AW120
Nikon Coolpix AW120


Zobacz także: Olympus Stylus TOUGH TG-850 - pancerny kompakt dla podróżników »Wbudowany moduł WiFi pozwoli na połączenie się ze smartfonem czy tabletem i przesłanie zdjęć bezpośrednio do sieci. Najważniejsze są jednak podzespoły we wnętrzu i ich możliwości. I tu Nikon Coolpix AW120 nie wypada źle. Producent postawił na matrycę CMOS BSI o rozdzielczości 16 Mpix. Obiektyw może się pochwalić jasnością f/2,8 i przybliżeniem 5 Mpix. Aparat może zapisywać filmy w jakości Full HD. Nikon Coolpix AW120 ma zadebiutować w niedalekim czasie, ale szczegóły nie są znane. Wiadomo jedynie, że aparat będzie oferowany w kilku wersjach kolorystycznych.

Nikon Coolpix AW120
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nikon Coolpix AW120 - aparat kompaktowy dla podróżników

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon Coolpix AW120 - aparat kompaktowy dla podróżników