High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon Coolpix P330 - kolejny kompakt dla bardziej zaawansowanych amatorów

Foto

rss

Nikon Coolpix P330 - kolejny kompakt dla bardziej zaawansowanych amatorów

2013.03.09//  J. Kruczek
Nikon Coolpix P330 to kolejny bardzo mocny kompakt powstały z myślą o bardziej zaawansowanych amatorach. Producent wyposażył nowe urządzenie w dużą matrycę BSI CMOS oraz w optykę o pięciokrotnym przybliżeniu optycznym.
Zobacz także: Socialmatic zadebiutuje na rynku pod szyldem Polaroida »Nowy kompakt posiada matrycę BSI CMOS 1/1,7 cala o rozdzielczości 12,2 megapikseli. Pozwala ona miedzy innymi na osiągnięcie ustawień czułości w zakresie ISO 100-12800. Optyka posiada światłosiłę f/1,8-5,6. Nikon Coolpix P330 oferuje wysoką jakość wykonywanych fotografii, choć producent zrezygnował z wyścigu na megapiksele. To się przekłada na mniejszy szum cyfrowy na odbitkach.
Nikon Coolpix P330
Nikon Coolpix P330 Nikon Coolpix P330
Nikon Coolpix P330


Zobacz także: Sony NEX-3N - nowy Evil dla mniej wymagających »Moduł GPS zapewne ucieszy podróżników, którzy będą mogli bez problemów oznaczać swoje fotografie. Niestety rozczarowuje nieco wydajność akumulatora pozwalająca wykonać zaledwie 200 fotografii na jednym ładowaniu. Zdjęcia zapiszemy na kartach SD/SDHC/SDXC. Nie zabrakło możliwości rejestrowania filmów w jakości Full HD 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Zdjęcia seryjne wykonamy z prędkością 10 klatek na sekundę. Tajemnicą pozostaje cena kompaktu, ale wiadomo, że pojawi się w sprzedaży w tym miesiącu.
Nikon Coolpix P330
Nikon Coolpix P330 Nikon Coolpix P330
Nikon Coolpix P330

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nikon Coolpix P330 - kolejny kompakt dla bardziej zaawansowanych amatorów

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon Coolpix P330 - kolejny kompakt dla bardziej zaawansowanych amatorów