High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon Coolpix S1000pj - aparat z wbudowany projektorem

Foto

rss

Nikon Coolpix S1000pj - aparat z wbudowany projektorem

2009.08.07//  J. Alex
Na rynku kompaktowych aparatów cyfrowych mamy wręcz zatrzęsienie różnych modeli. Gdyby jednak się im przyjrzeć bliżej to większość z nich oferuje podobne parametry i właściwości użytkowe. Po prostu, nuda bije po oczach.

Pojawił się jednak aparat, który wnosi ożywczy powiew w tym segmencie. To Nikon Coolpix S1000pj. Posiada on naprawdę unikalną cechę - wbudowany projektor obrazu! Dzięki niemu możemy oglądać zdjęcia nie tylko na wyświetlaczu znajdującym się z tyłu korpusu, ale również na ścianie. Producent obiecuje, że moc projektora wystarcza, by uzyskać obraz o przekątnej 40 cali. Do tej pory, aby cieszyć się takim obrazem musieliśmy podłączyć aparat do telewizora. Szczególnie w czasie wakacji może stanowić to problem.
Nikon Coolpix S1000pj
Nikon Coolpix S1000pj Nikon Coolpix S1000pj
Nikon Coolpix S1000pj

Pozostałe parametry aparatu to już nic nowego pod słońcem, ale oczywiście wstydu nie ma. Ba! Jest nawet całkiem nieźle. Matryca o rozdzielczości 12,1 Mpix, obiektyw Nikkor o 5-krotnym powiększeniu, podwójna stabilizacja obrazu. Jak zwykle w aparacie kompaktowym - oprogramowanie zarządzające Nikonem zawiera sporo przydatnych narzędzi - między innymi nowy tryb portretowy, rozpoznawanie twarzy, usuwanie efektu czerwonych oczu, rozpoznawanie mrugnięcia, wygładzanie skóry. Cena Nikona Coolpix S1000pj powinna oscylować w okolicy 1,700 zł.
Nikon Coolpix S1000pj
Nikon Coolpix S1000pj Nikon Coolpix S1000pj
Nikon Coolpix S1000pj

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Nikon


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nikon Coolpix S1000pj - aparat z wbudowany projektorem
 / 
Komentarze do: Nikon Coolpix S1000pj - aparat z...
Geminus pisze:

Projektor w aparacie? Po chwili zastanowienia stwierdzam, ze to calkiem dobry pomysl. Wyobrazam sobie taka scenke rodzajowa: wakacje, wieczor, ekipa, piwko i... masa zdjec zrobionych wczesniej. Zatem mala wieczorowa projekcja ;)

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon Coolpix S1000pj - aparat z wbudowany projektorem