High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon KeyMission 360 - producent aparatów wchodzi na rynek kamer sportowych

Foto

rss

Nikon KeyMission 360 - producent aparatów wchodzi na rynek kamer sportowych

2016.01.06//  J. Kruczek
Nikon postanowił wejść na rynek kamer sportowych. Producent aparatów zdecydował się na oryginalne rozwiązanie jakim są dwa obiektywy umożliwiające filmowanie sferyczne. Model KeyMission 360 może znaleźć sporo zwolenników.
Nikon KeyMission 360 został zaprezentowany przy okazji targów CES. Na razie producent nie zdradził wielu informacji na temat zastosowanych podzespołów, ale i tak kamera przyciągnęła sporo uwagi. Przede wszystkim dzięki możliwości filmowania w 360 stopniach, co ostatnio staje się coraz popularniejsza formą.
Nikon KeyMission 360
Nikon KeyMission 360 Nikon KeyMission 360
Nikon KeyMission 360

Producent zdradził, że kamera będzie rejestrować materiały w 4K. Obudowa gadżetu została odpowiednio wzmocniona i uszczelniona. Nikon KeyMission 360 może pracować w dużym zapyleniu, na mrozie oraz pod wodą o głębokości do 30 metrów.
Zobacz także: Graava - kamera, która sama zmontuje klip z wyczynów użytkownika »Nagrania ułatwi wbudowana stabilizacja obrazu eVR. Nikon KeyMission 360 oferuje tez bogate możliwości łączności. Kamerą można sterować z pomocą WiFi, Bluetooth i NFC. Dzięki tym modułom szybko połączymy się z praktycznie każdym urządzeniem mobilnym. Tajemnica pozostaje także cena kamery oraz data jej debiutu. Wygląda jednak na to, że warto będzie na nia poczekać.
Nikon KeyMission 360
Nikon KeyMission 360 Nikon KeyMission 360
Nikon KeyMission 360

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nikon KeyMission 360 - producent aparatów wchodzi na rynek kamer sportowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon KeyMission 360 - producent aparatów wchodzi na rynek kamer sportowych