High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo 3DS otrzyma doczepianego analoga?

Komputery i konsole

rss

Nintendo 3DS otrzyma doczepianego analoga?

2011.09.07//  J. Kruczek
Nintendo 3DS cieszy się się popularnością, choć producent zauważył, ze mogłoby być jeszcze lepiej. Premiera konsoli wykazała kilka niedociągnięć, o czym świadczyły plotki o wprowadzeniu 3DS'a z analogową gałką i osłabionym efektem 3D. Wszystko wskazuje na to, że w pogłoskach było nieco prawdy.
Japoński magazyn Famitsu dotarł do informacji, które wskazują na wydanie dodatkowego analoga dla małej konsoli. Informacje te pojawiły się przy okazji zapowiedzi jednej z gier planowanych na koniec tego roku. Według magazynu nowa produkcja o nazwie Monster Hunter 3G będzie wykorzystywała dwie gałki analogowe. Oznacza to, że Nintendo wprowadzi na rynek wraz z grą dodatkowe akcesorium.
Nintendo 3DS Nintendo 3DS
Nintendo 3DS Nintendo 3DS
Nintendo 3DS Nintendo 3DS


Zobacz także: PlayStation Vita - premiera nastąpi 12 listopada? »Druga gałka miałaby być doczepiana do konsoli z prawej strony. Gadżet ma też posiadać dodatkowy przycisk R2. Famitsu nie potwierdza wcześniejszych doniesień o konsoli z dwoma analogami i osłabionym efektem 3D. Możliwe, że Nintendo zrezygnowało z tego rozwiązania bądź przełożyło je na późniejszy termin. Oczywiście doniesienia na temat dodatkowego analoga są nieoficjalne, ale Famitsu wielokrotnie docierało do informacji znajdujących później potwierdzenie w rzeczywistości.
Nintendo 3DS Nintendo 3DS
Nintendo 3DS Nintendo 3DS
Nintendo 3DS Nintendo 3DS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo 3DS otrzyma doczepianego analoga?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo 3DS otrzyma doczepianego analoga?