High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo NX będzie konsolą przenośną? Nowe zaskakujące informacje

Komputery i konsole

rss

Nintendo NX będzie konsolą przenośną? Nowe zaskakujące informacje

2016.07.27//  J. Kruczek
Nintendo NX jest jeszcze owiana tajemnicą, ale do sieci trafiają kolejne przecieki. Najnowsze sugerują, że nowa konsola japońskiej marki będzie zdecydowanie odmienną konstrukcją względem konkurentów.
Zobacz także: Nintendo Classic Mini - kultowa konsola NES wraca w nowej odsłonie! »Eurogamer opublikował informacje pochodzące od swoich źródeł, które mówią, że Nintendo NX będzie konsolą przenośną z własnym ekranem. To dość niespodziewane informacje, ponieważ nowy sprzęt miał walczyć z Xboxem One i PS4.
Nintendo NX
Nintendo NX Nintendo NX
Nintendo NX

Co ciekawe ta walka ma być jak najbardziej możliwa, ponieważ w obudowie znajda się niezwykle mocne podzespoły. Prawdopodobnie sercem zostanie procesor Nvidia Tegra. Wraz z konsola gracze otrzymają dwa kontrolery podpinane po bokach. Konsolę można zaś podpiąć do telewizora i cieszyć się grami na pełnym ekranie.
Zobacz także: Xbox One S - szczegóły dystrybucji w Polsce »Źródła Eurogamera potwierdzają także, że gry będą dystrybuowane cyfrowo oraz na fizycznych nośnikach. W tym drugim wypadku dostaniemy kartridże. Każdy taki nośnik ma mieć pojemność 32 GB. Nintendo NX zostanie zaprezentowane w marcu 2017 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo NX będzie konsolą przenośną? Nowe zaskakujące informacje

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo NX będzie konsolą przenośną? Nowe zaskakujące informacje