High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo SNES Classic otrzyma system przewijania rozgrywki

Komputery i konsole

rss

Nintendo SNES Classic otrzyma system przewijania rozgrywki

2017.08.23//  J. Kruczek
Nintendo SNES Classic w przeciwieństwie do swojego legendarnego przodka będzie konsolą bardziej przyjazną graczom. Nie da się ukryć, że stare gry są bardzo trudne w porównaniu do dzisiejszych produkcji.

Właśnie dlatego Nintendo poinformowało o wprowadzeniu opcji przewijania rozgrywki. W ten sposób gracze będą mogli cofnąć nieudana próbę bez konieczności przechodzenia całego etapu od nową bądź w niektórych przypadkach całej gry. Ułatwienie ma pozwolić na czerpanie większej radości z gry nowym graczom oraz weteranom, którzy wyszli już z wprawy.
Nintendo SNES Classic
Nintendo SNES Classic Nintendo SNES Classic
Nintendo SNES Classic


Zobacz także: Xbox One X Project Scorpio Edition trafił oficjalnie do przedsprzedaży »Cofanie nie będzie takie samo dla każdej gry. W niektórych tytułach będzie można przewinąć kilka sekund, zaś w innych nawet kilka minut. Zapewne to rozwiązanie spotka się z krytyką fanów klasyków. Jednak nikt nie zmusza do korzystania z ułatwień. Można być jednak pewnym, że Nintendo SNES Classic odniesie sukces. Przypomnijmy, że NES Classic rozszedł się w tempie błyskawicy. Nowa konsola ma kosztować 79 dolarów i zadebiutuje 29 września.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo SNES Classic otrzyma system przewijania rozgrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo SNES Classic otrzyma system przewijania rozgrywki