High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch na pierwszych materiałach graczy

Komputery i konsole

rss

Nintendo Switch na pierwszych materiałach graczy

2017.02.18//  J. Kruczek
Nintendo Switch ma być nowym hitem japońskiej marki, która ze swoją ostatnią konsolą zaliczyła mocną rynkową porażkę. Teraz ma być lepiej, mocniej i efektowniej. A do tego stacjonarnie i mobilnie.

Czy graczy dobrze przyjmą nową konsolę dowiemy się jakiś czas po premierze, która nastąpi początkiem marca. Okazuje się jednak, że część graczy już teraz otrzymała zamówione konsole, a co za tym idzie możemy zobaczyć pierwsze materiały od użytkowników. W sieci pojawiły się bowiem unboxingi i prezentacje interfejsu konsoli.
Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo Switch

Powyżej możecie zobaczyć klasyczny unboxing i wstępną konfigurację konsoli. Poniżej zaś rzucicie okiem na działanie sprzętu. Niestety póki co właściciele Nintendo Switch mają sprzęt pozbawiony gier. Te będą dostępne wraz z premierą konsoli.

Z drugiego materiału możemy się dowiedzieć, że konsola oferuje 25,9 GB miejsca na gry i aplikacje. Resztę z 32 GB zajmuje system. Ciekawostką jest możliwość ustawienia rozdzielczości na 480p, co wskazywałoby na wsteczną kompatybilność z tytułami z Gamecube. Konsola nie obsługuje języka polskiego ponieważ Nintendo nie jest zainteresowane zbytnio naszym rynkiem. W efekcie możemy się spodziewać, że sprzęt nie będzie zbyt popularny w Polsce.
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo Switch na pierwszych materiałach graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch na pierwszych materiałach graczy