High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch otrzyma dostęp do serwisów VOD

Komputery i konsole

rss

Nintendo Switch otrzyma dostęp do serwisów VOD

2017.03.12//  J. Kruczek
Nintendo Switch ma wiele zalet i wad, a jak na razie sprzęt notuje bardzo dobre wyniki sprzedaży co pokazuje, że gracze są zainteresowani sprzętem. Japoński producent ma jednak jeszcze sporo pracy przed sobą, aby użytkowników zatrzymać przy konsoli.

Jedną z największych wad jest bardzo okrojone oprogramowanie. Zasadniczo poza sklepem i kupionymi grami, których tez nie ma wiele nic na Nintendo Switch nie działa. Firma poinformowała właśnie, że wkrótce doda do listy aplikacje strumieniowania wideo jak Netflix czy Hulu. Obecnie trwają rozmowy z przedsiębiorstwami prowadzącymi serwisy VOD.
Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo SwitchNintendo Switch jest już gotowe na przyjęcie serwisów video. Pozostaje porozumienie z dostawcami usług VOD. Prawdopodobnie odpowiednie umowy są już dopracowane ze wspomnianym Netflixem czy Hulu. Podobno także Amazon jest chętny do współpracy. Niestety nie są znane szczegóły prowadzonych rozmów oraz przybliżona data premiery nowej zawartości dla konsoli.
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo Switch otrzyma dostęp do serwisów VOD

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch otrzyma dostęp do serwisów VOD