High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch znalazło przeszło 10 milionów nabywców

Komputery i konsole

rss

Nintendo Switch znalazło przeszło 10 milionów nabywców

2017.12.13//  J. Kruczek
Nintendo ma prawdziwe powody do radości. Japoński producent po kilku słabszych latach i fatalnej sprzedaży konsoli Wii U w końcu wrócił do gry o najwyższe stawki. Konsola Switch okazała się prawdziwym komercyjnym sukcesem.
Nintendo ujawniło, że sprzedało już przeszło 10 milionów egzemplarzy swojej nowej konsoli. Oznacza to, że sprzęt przekonał do siebie graczy, którzy chętnie wracają do japońskiej marki. Oczywiście taka sprzedaż wygląda dość miernie w porównaniu z konkurentami, jak PS4 czy Xbox One. Jedna należy pamiętać, że mamy tu do czynienia ze sprzętem o nieco innym charakterze.
Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo Switch


Zobacz także: Ataribox Joystick - ujawniono kontroler do nowej konsoli »Warto jednak odnotować, że konsola, która zadebiutowała w marcu cieszy się takim samym przyrostem graczy, jak PS4 po premierze. Mimo to można powiedzieć, że dla Nintendo taka sprzedaż jest większym sukcesem. Producent wypuścił na rynek sprzęt słabszy od konkurencji i z małą bazą gier. A mimo to jego popularność ciągle rośnie. Duża w tym zasługa jakości gier. Kolejne tytuły zapisują się na liście najlepiej ocenianych. Nintendo zapowiada też wzrost produkcji i dostarczenie na rynek większej ilości konsol.
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch
Nintendo Switch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo Switch znalazło przeszło 10 milionów nabywców

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch znalazło przeszło 10 milionów nabywców