High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Wii Mini - Japończycy szykują mniejszą wersję konsoli?

Komputery i konsole

rss

Nintendo Wii Mini - Japończycy szykują mniejszą wersję konsoli?

2012.11.27//  J. Kruczek
Nintendo wypuściło na rynek konsolę Wii U, która mimo pewnych niedociągnięć wydaje się być ciekawą alternatywą dla obecnej generacji konsol. Pozostaje jednak kwestia standardowego Wii, który przez lata się nie zmieniał.
Zobacz także: Nowa konsola Microsoftu będzie nosić nazwę Xbox - kolejne plotki »W sieci pojawiły się informacje pochodzące rzekomo od jednego ze sklepów współpracujących z koncernem o nowej wersji Wii. Zgodnie z plotkami już 7 grudnia pojawi się Wii Mini. Nowa wersja miałaby być dostępna z Sensor Barem, kontrolerami Nunchuk i Wii Remote Plus. Niestety nie zdradzono żadnych informacji na temat ewentualnej wielkości czy wyglądu.
Nintendo Wii Nintendo Wii
Nintendo Wii Nintendo Wii
Nintendo Wii Nintendo Wii


Zobacz także: Playstation 4 - deweloperzy otrzymali drugą wersję testową »Wii Mini może być bardzo ciekawym urządzeniem dla osób szukających mniej zaawansowanej konsoli. Sprzęt podobnie, jak pełnowymiarowa konsola będzie nastawiony na prostsze i bardzo rozrywkowe produkcje. Zmianie ulegnie jedynie rozmiar konsoli. Nintendo nie potwierdza plotek, ale też wstrzymało się od zaprzeczania. Niewykluczone, że koncern sam stoi za ich wypłynięciem. W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać całą prawdę na temat Wii Mini.
Nintendo Wii Nintendo Wii U
Nintendo Wii Nintendo Wii U
Nintendo Wii Nintendo Wii U

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo Wii Mini - Japończycy szykują mniejszą wersję konsoli?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Wii Mini - Japończycy szykują mniejszą wersję konsoli?