High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Nokia N8 dostępna w przedsprzedaży za 1999 złotych

Telefony

rss

Nokia N8 dostępna w przedsprzedaży za 1999 złotych

2010.08.10//  J. Kruczek
Miłośnicy telefonów Nokii mogą już zamawiać najnowszy model N8. Fiński producent oficjalnie rozpoczął przedsprzedaż najnowszego smartfonu, który ma za zadanie podratować reputację marki po porażkach poniesionych przez model N97.
Nokia N8 oferuje bogate możliwości multimedialne oraz solidny sprzęt fotograficzny na pokładzie. Użytkownicy mogą skorzystać z aparatu na matrycy 12 megapikseli, z możliwością zapisu filmów w HD. Telefon posiada zintegrowaną telewizję cyfrowa, wyjście HDMI i darmowa nawigację. Wszystko napędzane systemem operacyjnym Symbian 3.
Nokia N8 Nokia N8
Nokia N8 Nokia N8
Nokia N8 Nokia N8


Zobacz także: Nokia N8 - szczegółowo o nowym modelu »Telefon można już zamawiać w sklepie internetowym Nokii. Na razie to jedyna możliwość złożenia zamówienia na Nokię N8 i tak pozostanie dopóki telefon oficjalnie nie trafi do sprzedaży. Fiński producent życzy sobie w naszym kraju 1999 złotych za model N8. Nowy smartfon ma za zadanie podreperować wizerunek firmy, który ostatnimi czasy mocno ucierpiał. Producent zapewnia, ze N8 zostało wyleczone z chorób, które trapiły Nokię N97. Jak w efekcie sprawdzi się nowy smartfon, przekonamy się już niedługo.
Nokia N8 Nokia N8
Nokia N8 Nokia N8
Nokia N8 Nokia N8

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nokia N8 dostępna w przedsprzedaży za 1999 złotych

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Nokia N8 dostępna w przedsprzedaży za 1999 złotych