High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nowy Xbox przysporzy problemów? Kolejne plotki o stałym połączeniu z internetem

Komputery i konsole

rss

Nowy Xbox przysporzy problemów? Kolejne plotki o stałym połączeniu z internetem

2013.04.06//  J. Kruczek
Sony ujawniło już Playstation 4, a Microsoft ciągle zwleka z zapowiedzią następcy Xboxa 360. Mimo to w sieci aż roi się od plotek na temat nowej konsoli. Najnowsze pochodzą od deweloperów pracujących z testową konsolą Durango. Twierdzą oni, że następca Xboxa będzie wymagał stałego połączenia z internetem.
Zobacz także: Playstation 4 - garść informacji z targów GDC 2013 »Najnowsze wieści pokrywają się ze wcześniejszymi spekulacjami. Tym razem otrzymaliśmy bardziej szczegółowe informacje, które nie nastrajają pozytywnie. Durango wymaga rzekomo stałego połączenia internetowego i bez niego nie uda się uruchomić żadnej gry, ani aplikacji. Co więcej utrata połączenia zaowocuje zawieszeniem gry i uruchomieniem narzędzi naprawczych.
Xbox
Xbox Xbox
Xbox


Zobacz także: Ouya - rynkowy debiut nastąpi w czerwcu »Powyższe informacje trzeba nadal traktować w sferze plotek. Trzeba jednak przyznać, że jeżeli się potwierdzą to nowy Xbox będzie posiadał poważny minus, który może zadecydować o porażce z Playstation 4. Chyba każdy doświadczył awarii u dostawcy internetu. Co gorsza osoby korzystające z połączeń bezprzewodowych często doświadczają zaników interentu. Każdy taki przypadek zakończy się uniemożliwieniem korzystania z konsoli. Pozostaje mieć nadzieję, że Microsoft nie zdecyduje się na tak drastyczne rozwiązanie. W przeciwnym razie nieświadomi gracze mogą mieć poważne problemy.

Xbox
Xbox
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy Xbox przysporzy problemów? Kolejne plotki o stałym połączeniu z internetem

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nowy Xbox przysporzy problemów? Kolejne plotki o stałym połączeniu z internetem