High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Nowy iPad z kolejnymi problemami! Brak obsługi LTE w Australii

Telefony

rss

Nowy iPad z kolejnymi problemami! Brak obsługi LTE w Australii

2012.03.28//  J. Kruczek
Apple słynie z produkcji sprzętu o przereklamowanych możliwościach za wygórowaną cenę. Przynajmniej do tego sprowadzają się ostatnie posunięcia producenta, który kiedyś zaskakiwał technologicznymi rewolucjami. Obecnie nowe produkty Apple mają mało wspólnego z rewolucją i co gorsza zaliczają poważne wpadki.
Niedawno informowaliśmy o braku wsparcia sieci LTE w iPadzie na rynku Europejskim. Inżynierowie Apple zapomnieli o sprawdzeniu częstotliwości, z jakimi działają sieci komórkowe na Starym Kontynencie, przez co nowy iPad jest skazany na pracę przy wolniejszych transferach. Niestety organizacje europejskie nie zareagowały na taki stan rzeczy, a Apple ciągle chwali się nowoczesnymi technologiami w swoim tablecie.
Nowy iPad Nowy iPad
Nowy iPad Nowy iPad
Nowy iPad Nowy iPad


Zobacz także: Acer Iconia Tab A510 - kolejny tablet z czterordzeniowym procesorem zadebiutuje w kwietniu »Sprawa ma się nieco inaczej w Australii, gdzie również stwierdzono brak wsparcia dla sieci LTE. Władze australijskie podeszły do tematu ostrzej i tamtejsza Komisja ds. Konkurencji i Konsumentów złożyła wniosek do sądu o nakaz zmiany procesu marketingowego. Nowy iPad nie może być reklamowany, jako urządzenie z szybkimi transferami LTE, skoro ich nie obsługuje. Co więcej komisja domaga się bezproblemowego zwrócenia pieniędzy za zakupione tablety osobom, które zostały oszukane przez reklamę. Oczywiście Apple wstrzymało się od komentarza.
Nowy iPad Nowy iPad
Nowy iPad Nowy iPad
Nowy iPad Nowy iPad

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy iPad z kolejnymi problemami! Brak obsługi LTE w Australii

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Nowy iPad z kolejnymi problemami! Brak obsługi LTE w Australii