High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach

Komputery i konsole

rss

Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach

2016.12.21//  J. Kruczek
Nvidia Shield TV ma się doczekać w przyszłym miesiącu odświeżonej wersji. W sieci pojawiły się zdjęcia nowego modelu platformy rozrywkowej, ale na razie nie zdradzono oficjalnej specyfikacji.

Patrząc na zdjęcia można zobaczyć, że różnice względem obecnej wersji są praktycznie niezauważalne. Nvidia Shield TV wygląda cały czas atrakcyjnie i nowocześnie, więc zmiany w designie nie są wymagane. Nowości pojawią się na pewno we wnętrzu.
Nvidia Shield TV
Nvidia Shield TV Nvidia Shield TV
Nvidia Shield TV

Nieoficjalnie mówi się o zastosowaniu układów Tegra z rodziny Parker. Te miałyby być wyposażone w GPU w architekturze Pascal i rdzenie Denver 2. Na tę chwilę nie wiadomo jednak czy informacje się potwierdzą. Zmiany wizualne pojawiły się za to w kontrolerze. Tutaj postawiono na ostrzejszy charakter. Ciekawe, czy nowe przetłoczenia będą poprawiały ergonomię i wygodę.
Zobacz także: Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach »Pilot zdalnego sterowania ma teraz korzystać z interfejsu Bluetooth 4.1. Podobno nowa Nvidia Shield TV ma zadebiutować w dwóch wersjach różniących się wielkością. Szczegóły poznamy już niedługo, ponieważ premiera ma mieć miejsce podczas styczniowych targów CES 2017.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nvidia Shield TV - rozrywkowa platforma w odświeżonej wersji na zdjęciach