High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nvidia Shield - premiera nastąpi z końcem lipca

Komputery i konsole

rss

Nvidia Shield - premiera nastąpi z końcem lipca

2013.07.22//  J. Kruczek
Nvidia Shield zrobiła bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale z czasem pojawiły się problemy w konstrukcji. W efekcie konsola nie zadebiutowała w wyznaczonym terminie. Producent jednak uporał się z problemami i zapowiedział nowy termin rynkowego debiutu.
Nie zdradzono z jakim dokładnie problemem zmierzył się producent. Wiadomo jedynie, że zawiódł pewien mechaniczny podzespół i była konieczna interwencja inżynierów. Szczęśliwie wszystko już działa i konsolka oparta o Androida zmierza na rynek. Jej debiut nastąpi 31 lipca w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe cena została obniżona z 350 do 299 dolarów.
Nvidia Shield
Nvidia Shield Nvidia Shield
Nvidia Shield


Zobacz także: Razer Project Fiona - nowe informacje o hybrydzie tabletu i konsoli »Nvidia Shield jest napędzana czterordzeniowym układem Nvidia Tegra 4. Współpracuje ona z 2 GB pamięci RAM i wydajną grafiką. Na pokładzie znalazło się 16 GB pamięci wewnętrznej. Specyfikacja obejmuje moduły Bluetooth, WiFi oraz GPS. Na urządzeniu znalazł się 5-calowy ekran wyświetlający obraz 1280x780 pikseli. Czas pokaże, czy Nvidia Shield osiągnie popularność.
Nvidia Shield
Nvidia Shield Nvidia Shield
Nvidia Shield

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nvidia Shield - premiera nastąpi z końcem lipca

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nvidia Shield - premiera nastąpi z końcem lipca