High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nyko Type Pad - dodatkowa klawiatura do konsoli Nintendo Wii

Komputery i konsole

rss

Nyko Type Pad - dodatkowa klawiatura do konsoli Nintendo Wii

2010.06.07//  J. Kruczek
Nyko Type Pad to gadżet pozwalający na przyjemniejsze i bardziej tradycyjne korzystanie z internetu za pośrednictwem konsoli Nintendo Wii. Dokładniej mówiąc Nyko Type Pad to dodatkowa klawiatura do konsoli Nintendo. Gadżet pozwoli wyeliminować męczące machanie Wiilotem podczas pisania.
Nowy gadżet to stacja dokująca do Wiilota, w którą wkłada się kontroler. Urządzenie posiada pełną klawiaturę w układzie QWERTY podzieloną na dwie strefy tak, aby można z niej korzystać za pomocą kciuków. Do działania urządzenia jest też potrzebny specjalny klucz na USB podpinany do konsoli. Całość pozwala na wygodne użytkowanie internetu za pomocą popularnej konsoli.
Nyko Type Pad Nyko Type Pad
Nyko Type Pad Nyko Type Pad
Nyko Type Pad Nyko Type Pad


Zobacz także: Klawiatura w spodniach alternatywą dla laptopów? »Nyko Type Pad został wyceniony na nieco ponad 100 złotych i jest dostępny na oficjalnej stronie producenta. Gadżet jest wart zakupu tylko w przypadku, gdy użytkownik konsoli dużo korzysta z opcji internetowych konsoli. W przeciwnym wypadku Nyko Type Pad będzie tylko gadżetem kurzącym się obok konsoli. Nintendo Wii ma opinię nieco dziecinnej konsoli mimo to cieszy się wielką popularnością i w przeciwieństwie do next genów, Wii oferuje przede wszystkim rozrywkę. Gra na Wii są kolorowe, wesołe i zapewniają dobrą zabawę, bez nieprzespanych nocy spędzonych na rozkminianiu skomplikowanych zagadek. Dzięki Nyko Type Pad konsola stała się tez wygodnym narzędziem internetowym.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nyko Type Pad - dodatkowa klawiatura do konsoli Nintendo Wii

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nyko Type Pad - dodatkowa klawiatura do konsoli Nintendo Wii