High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   OIO Amp - microwieża z iPadem w roli jednostki centralnej

Audio-Video

rss

OIO Amp - microwieża z iPadem w roli jednostki centralnej

2014.11.10//  J. Kruczek
Rozwój technologii urządzeń mobilnych sprawia, że różne gałęzie rynku przeplatają się między sobą. Rozwiązania z jednych dziedzin przechodzą do innych. Część producentów decyduje się nawet na ciekawe i niekonwencjonalne rozwiązania.
Takim jest OIO Amp. Urządzenie jest w zasadzie stacją dokującą dla iPada Air oraz iPada Air 2. Jednak powinniśmy je traktować w formie mobilnej microwieży. Właśnie tym się staje po wpięciu tabletu. W tej chwili OIO Amp uczestniczy w zbiórce pieniędzy, ale pomysł ma szansę na powodzenie.
OIO Amp
OIO Amp OIO Amp
OIO Amp

OIO Amp w założeniu twórców ma być microwieżą, w której rolę jednostki centralnej pełni tablet Apple. Głośniki zostały zamknięte w rozkładanych skrzydełkach. Nie zdradzono informacji na temat zastosowanych przetworników, ale producent zapewnia o ich dobrej jakości.
Zobacz także: Onkyo CS-265 - nowe systemy audio do niewielkich pomieszczeń »Muzyka jest strumieniowana za pomocą Bluetooth. Co ważne w OIO Amp znalazł się akumulator pozwalający na pracę bez dostępu do sieci elektrycznej przez około 7 godzin. Tym sposobem otrzymujemy nie tylko microwieżę, ale też mobilne urządzenie mogące na przykład zastąpić mobilny telewizorek. OIO Amp prezentuje się bardzo interesująco i może stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznych zestawów audio. O ile posiadamy iPada. Sama stacja dokująca to koszt 120 dolarów w zbiórce, a po niej ma wynosić 250 dolarów.
OIO Amp
OIO Amp OIO Amp
OIO Amp
OIO Amp
OIO Amp
OIO Amp
OIO Amp
OIO Amp

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
OIO Amp - microwieża z iPadem w roli jednostki centralnej

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   OIO Amp - microwieża z iPadem w roli jednostki centralnej