High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Oculus Touch - kontroler do gogli wirtualnej rzeczywistości zadebiutuje w tym roku

Gadżety

rss

Oculus Touch - kontroler do gogli wirtualnej rzeczywistości zadebiutuje w tym roku

2016.06.16//  J. Kruczek
Gogle Oculus Rift są zdecydowanie prekursorem współczesnej wizji wirtualnej rzeczywistości. To ten sprzęt od dawna wzbudza najwięcej emocji oraz budzi największe nadzieje.

Póki co gogle są dostępne z padem do Xboxa One. Wynika to z umowy zawiązanej z Microsoftem. Jednak pełnie wrażeń z korzystania z wirtualnej rzeczywistości otrzymamy dopiero z odpowiednio intuicyjnym kontrolerem zakładanym na dłonie.
Oculus Touch
Oculus Touch Oculus Touch
Oculus Touch

Taki jest właśnie Oculus Touch. Ten kontroler na nadgarstki pozwoli na lepsze wczucie się w rozgrywkę. Dzięki umieszczeniu triggerów i przycisków na opaskach nakładanych na dłonie mamy bardzo wygodny dostęp do wszystkich funkcji. Ponadto Oculus Touch pozwoli odwzorowywać nasze ruchy rąk w samych grach.
Zobacz także: Sulon Q - pierwsze gogle VR i AR zaprezentowane przez AMD »Oculus Touch trafi na rynek jeszcze w tym roku. Na razie nie zdradzono dokładnej daty, ale wiadomo, że wraz z kontrolerem zadebiutuje 30 gier obsługujących Oculus Touch.
Oculus Touch
Oculus Touch
Oculus Touch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Oculus Touch - kontroler do gogli wirtualnej rzeczywistości zadebiutuje w tym roku

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Oculus Touch - kontroler do gogli wirtualnej rzeczywistości zadebiutuje w tym roku