High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Olympus OM-D E-M5 III - zapowiedź wszechstronnego bezlusterkowca

Foto

rss

Olympus OM-D E-M5 III - zapowiedź wszechstronnego bezlusterkowca

2019.10.22//  J. Kruczek
Olympus przedstawił wszechstronnego bezlusterkowca OM-D E-M5 III. Aparat na pierwszy rzut oka nie zmienił się mocno względem poprzednika, ale tak naprawdę zmian jest naprawdę dużo. Już sama obudowa może się pochwalić cieńszą konstrukcją o 5 mm i niższą wagą o 55 g.
Olympus OM-D E-M5 III otrzymał sensor Cztery Trzecie o rozdzielczości 21,8 Mpix, który pozwala na regulację czułości na poziomie ISO 200-25600. Aparat może się teraz pochwalić także hybrydowym autofocusem z 121 punktami detekcji. Tryb seryjny z śledzeniem AF oferuje prędkość 10 kl/s, a filmy zarejestrujemy w rozdzielczości 4K przy 30 kl/s.
Olympus OM-D E-M5 III
Olympus OM-D E-M5 III Olympus OM-D E-M5 III
Olympus OM-D E-M5 III

Projektanci zmodyfikowali górny panel zmieniając położenia pokręteł i dodając nowe przyciski. Dzięki temu aparat ma oferować jeszcze lepsze możliwości kontroli. Olympus OM-D E-M5 III korzysta także z usprawnionej stabilizacji obrazu o skuteczności od 5,5 do 6,5 EV.
Zobacz także: Panasonic Lumix G90 - zapowiedź nowego bezlusterkowca »W obudowie znalazł się 3-calowy ekran na uchylno-obrotowym zawiasie. Akumulator jest nieco mniejszy niż w poprzedniku, ale dzięki lepszemu zarządzaniu energią aparat wykona na jednym ładowaniu tyle samo zdjęć, czyli 310. Wyposażenie obejmuje moduły WiFi i Bluetooth oraz złącza mikroUSB i mikroHDMI. Nie zabrakło złączy na mikrofon czy zdalne sterowanie.
Olympus OM-D E-M5 III
Olympus OM-D E-M5 III
Olympus OM-D E-M5 III

Olympus OM-D E-M5 III zadebiutuje na rynku w połowie listopada. Klienci wybiorą wersję czarną bądź srebrną oraz zestawy z różnymi obiektywami. Na razie nie ujawniono cen aparatu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Olympus OM-D E-M5 III - zapowiedź wszechstronnego bezlusterkowca

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Olympus OM-D E-M5 III - zapowiedź wszechstronnego bezlusterkowca