High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Olympus PEN E-PL6 - kolejny evil dla ambitnych amatorów

Foto

rss

Olympus PEN E-PL6 - kolejny evil dla ambitnych amatorów

2013.05.12//  J. Kruczek
Olympus PEN E-PL6 zalicza się do prostszych, ale i tak wydajnych konstrukcji z serii PEN. Aparat oferuje sporo bardzo dobrych rozwiązań i pozwoli na sprawne wejście amatorom w świat fotografii. Niestety producent planuje na razie dystrybucję tylko na rynkach azjatyckich.
Zobacz także: Sony NEX-3N - nowy Evil dla mniej wymagających »Nowy evil został wyposażony w matrycę Live MOS w rozmiarze Mikro Cztery Trzecie i rozdzielczości 16 megapikseli. Współpracuje ona z procesorem obrazu TruePic VI. Aparat pozwala dzięki temu na uzyskanie czułości w zakresie ISO 100-25600. Nie zabraknie możliwości filmowania z jakością Full HD 1080p i wydajnego trybu zdjęć seryjnych wykonywanych z prędkością 8 klatek na sekundę.
Olympus PEN E-PL6
Olympus PEN E-PL6 Olympus PEN E-PL6
Olympus PEN E-PL6


Zobacz także: Samsung NX300 - nowy Evil w stylu retro »Olympus PEN E-PL6 powinien być bardzo dobrym pomostem między klasycznym kompaktem a lustrzanką. Nastawy ręczne pozwolą na poeksperymentowanie i naukę fotografii. Producent nie zapomniał o stabilizacji obrazu oraz systemie czyszczenia matrycy. Obsługę ułatwia 3-calowy ekran na odchylanym zawiasie. Zdjęcia zapiszemy na kartach SD/SDHC/SDXC. Nie zdradzono wydajności akumulatora. Tajemnicą pozostaje też cena oraz to, czy aparat kiedykolwiek trafi na zachód.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Olympus PEN E-PL6 - kolejny evil dla ambitnych amatorów

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Olympus PEN E-PL6 - kolejny evil dla ambitnych amatorów