High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Olympus Tough TG-6 - wytrzymały aparat na wakacyjne wypady

Foto

rss

Olympus Tough TG-6 - wytrzymały aparat na wakacyjne wypady

2019.05.27//  J. Kruczek
Olympus poszerzył swoją ofertę o nowy aparat Tough TG-6. Przedstawiciel serii wytrzymałych kompaktów może się pochwalić solidną obudową oraz ciekawymi trybami zdjęć podwodnych czy lepszym wyświetlaczem LCD niż poprzednicy.
Zobacz także: Nikon Coolpix W150 - prosty wodoszczelny kompakt na wakacyjne wypady »Olympus Tough TG-6 przede wszystkim spisze się w podróży. Obudowę cechuje szczelność do 15 metrów co w połączeniu z nowymi trybami fotografii podwodnej pozwala wykonywać ciekawe ujęcia. Oczywiście nie straszny mu kurz i pył, a konstrukcja przetrwa także upadek z wysokości 2,1 m. Do aparatu będzie dostępna obudowa PT-059 pozwalająca na nurkowanie do głębokości 45 m.
Olympus Tough TG-6
Olympus Tough TG-6 Olympus Tough TG-6
Olympus Tough TG-6

Aparat został wyposażony w matrycę BSI CMOS o rozdzielczości 12,7 Mpix. Producent postawił na wydajny procesor TruePic VIII. Użytkownicy będą mieli możliwość nie tylko fotografowania, ale także filmowania z rozdzielczością 4K przy prędkości 30 klatek na sekundę.
Zobacz także: Fujifilm XP140 - kolejna ewolucja wytrzymałych kompaktów »Na pokładzie zagościły liczne tryby ułatwiające wykonywanie fotografii. Dzięki nim użytkownik będzie mógł uwiecznić najróżniejsze wakacyjne wyczyny. Zdjęcia zapiszemy na kartach pamięci SD/SDHC/SDXC. Kadrowanie ułatwi 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1040000 punktów. Jak przystało na nowoczesny aparat nie mogło zabraknąć modułu WiFi. Olympus Tough TG-6 ma trafić na rynek w lipcu bieżącego roku. Ceny na razie nie znamy.
Olympus Tough TG-6
Olympus Tough TG-6
Olympus Tough TG-6

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Olympus Tough TG-6 - wytrzymały aparat na wakacyjne wypady

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Olympus Tough TG-6 - wytrzymały aparat na wakacyjne wypady