High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   OnePlus Buds - stylowe słuchawki bezprzewodowe

Audio-Video

rss

OnePlus Buds - stylowe słuchawki bezprzewodowe

2020.07.22//  J. Kruczek
OnePlus zdecydował się zaprezentować własne słuchawki przeznaczone do pracy ze smartfonami. Model Buds przyjął popularną ostatnio formę bezprzewodowych słuchawek dousznych, dzięki czemu gadżet jest naprawdę minimalistyczny.
OnePlus Buds korzystają z dynamicznych przetworników o średnicy 13,4 mm. Słuchawki wyposażono w technologie Dolby Atmos oraz Dirac Audio Tuner. Producent zastosował trzy mikrofony i specjalnie zaprojektowany algorytm redukcji szumów.
OnePlus Buds
OnePlus Buds OnePlus Buds
OnePlus Buds

Sprzęt może się pochwalić odpornością na zachlapania zgodną z certyfikatem IPX4. Obsługa urządzenia odbywa się za pośrednictwem panelu dotykowego. OnePlus Buds posiadają dwa akumulatory po 35 mAh w każdej słuchawce. Ma to wystarczyć na około 7 godzin pracy. Etui ładujące posiada akumulator o pojemności 420 mAh dzięki czemu wydłuża czas pracy do 30 godzin.
Zobacz także: Creative Outlier Active - bezprzewodowe słuchawki do codziennego użytku »OnePlus Buds mają być oferowane w trzech kolorach: szarym, białym oraz błękitnym. W każdym wypadku cena ma wynieść 89 euro. Warto jednak zaznaczyć, że niebieskie słuchawki pojawią się z niewielkim opóźnieniem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
OnePlus Buds - stylowe słuchawki bezprzewodowe

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   OnePlus Buds - stylowe słuchawki bezprzewodowe