High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo ES-CTI300 - perfekcja zamknięta w słuchawkach

Audio-Video

rss

Onkyo ES-CTI300 - perfekcja zamknięta w słuchawkach

2014.03.20//  J. Kruczek
Onkyo zaserwowało nowe słuchawki miłośnikom urządzeń Apple. Oczywiście ES-CTI300 będzie współpracować z każdym źródłem audio, ale to właściciele iPhone'a powinni najbardziej docenić jego design i cenę.
Zobacz także: JBL Synchros S500 - kolejne słuchawki dla wybrednych melomanów »Technologicznie Onkyo ES-CTI300 zostało oparte na uznanych słuchawkach HF300. W nowym modelu postawiono na jakość wykonania i materiały. W ten oto sposób szerokopasmowe membrany zostały wykonane z tytanu. Przetworniki dynamiczne o szerokości 40 mm powinny zapewnić możliwie najwyższą jakość dźwięku.
Onkyo ES-CTI300
Onkyo ES-CTI300 Onkyo ES-CTI300
Onkyo ES-CTI300


Zobacz także: Audio Technica ATH-M50x - rasowe słuchawki w eleganckiej formie »Producent zapewnia, że zastosowane przetworniki zapewnią precyzyjny i spójny dźwięk na całej szerokości pasma. Dodajmy, że słuchawki pracują w paśmie 10 Hz - 27 Hz. Projektanci zadbali też o dodatkową komorę basową. Dużą uwagę poświęcono także przewodowi wykonanemu z miedzi beztlenowej o czystości 6N. Dodatkowo pokryto go powłoką elastomerową. Oczywiście przewód został zakończony pozłacaną wtyczką mini jack 3,5 mm. Onkyo ES-CTI300 to zaawansowany sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Odzwierciedla to także cena wynosząca na naszym rynku 1149 złotych.
Onkyo ES-CTI300
Onkyo ES-CTI300 Onkyo ES-CTI300
Onkyo ES-CTI300

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onkyo ES-CTI300 - perfekcja zamknięta w słuchawkach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo ES-CTI300 - perfekcja zamknięta w słuchawkach