High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo LS-T10 - system audio opd telewizor

Audio-Video

rss

Onkyo LS-T10 - system audio opd telewizor

2014.01.03//  J. Kruczek
Onkyo LS-T10 jest nowym kompaktowym systemem audio, który może pełnić role podstawy pod telewizor. Producent zapewnia o wysokiej jakości wykorzystanych podzespołów, co ma się przełożyć na generowanie bardzo dobrego dźwięku.
Zobacz także: LG SoundPlate - nowoczesny panel dźwiękowy pod telewizor »Prezentowany zestaw jest samodzielnym systemem dźwięku. Posiada on sześciokanałowy wzmacniacz cyfrowy zasilający sześć pełnozakresowych głośników. W podstawie umieszczono aktywny subwoofer dbający o poprawne generowanie basu. Procesor sygnałowy AuraSphere dba o generowanie dźwięku przestrzennego 3D.
Onkyo LS-T10
Onkyo LS-T10 Onkyo LS-T10
Onkyo LS-T10


Zobacz także: JBL Cinema SB 100 - efektywny soundbar zamiast kina domowego »Onkyo LS-T10 posiada również moduł Bluetooth pozwalający na bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku z urządzeń mobilnych. W obudowie znalazł się również port USB pozwalający na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pamięci przenośnych. Nowy zestaw audio trafił już do sprzedaży na naszym rynku a ceny wahają się od 1699 do 1999 złotych w zależności od sieci sprzedaży.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onkyo LS-T10 - system audio opd telewizor

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo LS-T10 - system audio opd telewizor