High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo TX-NR525 - nowoczesny amplituner do budowy domowego centrum rozrywki

Audio-Video

rss

Onkyo TX-NR525 - nowoczesny amplituner do budowy domowego centrum rozrywki

2013.03.31//  J. Kruczek
Onkyo TX-NR525 to najnowszy amplituner wykorzystujący pięć wzmacniaczy o mocy 130 W każdy. Te zaś zrealizowano w szerokopasmowej technologii WRAT charakteryzującej się poborem mocy 400 W. Amplituner pozwala współpracę z licznymi urządzeniami i będzie idealną bazą do budowy domowego centrum rozrywki.
Zobacz także: Advance Acoustic EZY-80 - efektywny zestaw audio w wydaniu mini »Urządzenie wyposażono w sześć portów HDMI obsługujących między innymi sygnał 4K oraz 3D. Nie zabrakło jednego wyjścia z powrotnym kanałem audio ARC. W obudowie znajdziemy dwa porty USB pozwalające na podłączenie dodatkowych urządzeń oraz pamięci masowych. Amplituner jest też w stanie obsługiwać stacje radiowe dostępne przez internet.
Onkyo TX-NR525
Onkyo TX-NR525 Onkyo TX-NR525
Onkyo TX-NR525


Zobacz także: LA Audio A-30 i M-3 - nowe wzmacniacze zintegrowane »Producent zadbał o szereg systemów i technologii poprawiających jakość dźwięku i ułatwiających współpracę z innymi urządzeniami. Miłośnicy sprzętu mobilnego docenią możliwość współpracy ze smartfonami i tabletami wyposażonymi w systemy iOS oraz Android. Onkyo TX-NR525 jest już dostępny w sklepach za cenę przekraczającą 2000 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onkyo TX-NR525 - nowoczesny amplituner do budowy domowego centrum rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo TX-NR525 - nowoczesny amplituner do budowy domowego centrum rozrywki