High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo TX-NR636 - perfekcyjny amplituner do budowy domowego centrum rozrywki

Audio-Video

rss

Onkyo TX-NR636 - perfekcyjny amplituner do budowy domowego centrum rozrywki

2014.03.24//  J. Kruczek
Onkyo wprowadziło an rynek amplituner TX-NR636. Jak zapewnia producent najnowszy model ma górować nad konkurentami jakością, wydajnością i technologią. Zapewnienia są dość odważne, ale Onkyo przyzwyczaiło nas, że nie rzuca słów na wiatr.
Onkyo TX-NR636 posiada wszystko, co powinien mieć nowoczesny amplituner mający pełnić rolę centralnego punktu domowego systemu audio. Urządzenie obsługuje strumieniowy przesył danych za pośrednictwem zarówno Bluetootha, jak i sieci WiFi. To oznacza współpracę ze sprzętem mobilnym oraz serwisami internetowymi.
Onkyo TX-NR636
Onkyo TX-NR636 Onkyo TX-NR636
Onkyo TX-NR636

Nowy model jest jednym z nielicznych amplitunerów A/V na rynku obsługującym streaming obrazu o rozdzielczości Ultra HD. Pozwala on także na pobieranie bezstratnego sygnału o wysokiej rozdzielczości ze smartfona, komputera czy serwera NAS. Amplituner korzysta z przetwornika DAC TI Burr-Brown 192 kHz/24-Bit oraz z procesora DSP Marvell Qdeo.
Onkyo TX-NR636
Onkyo TX-NR636 Onkyo TX-NR636
Onkyo TX-NR636

Nad jakością skompresowanych plików czuwa technologia Advanced Music Optimizer. Producent zadbał o sześć końcówek mocy w technologii WRAT. Frontowy panel oprócz wyświetlacza, przycisków i pokrętła posiada porty HDMI i USB do szybkiego podłączenia urządzeń zewnętrznych. Nie zabrakło też gniazda na słuchawki i mikrofon.
Zobacz także: Co wybrać do budowy domowego systemu audio »W tyle upchano praktycznie wszystkie złącza potrzebne do podłączenia każdego możliwego źródła dźwięku i głośników. Onkyo TX-NR636 jest dostępny w kolorze srebrnym i czarnym za cenę około 2100 złotych. To bardzo niska cena za amplituner tej klasy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onkyo TX-NR636 - perfekcyjny amplituner do budowy domowego centrum rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo TX-NR636 - perfekcyjny amplituner do budowy domowego centrum rozrywki