High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo TX-NR838 - zaawansowany amplituner obsługujący Dolby Atmos

Audio-Video

rss

Onkyo TX-NR838 - zaawansowany amplituner obsługujący Dolby Atmos

2014.08.04//  J. Kruczek
Wprowadzenie technologii Dolby Atmos na rynek wywołało natychmiastowa reakcje producentów sprzętu. W efekcie zaczynają się pojawiać urządzenia obsługujące nowy standard. jednym z nich jest amplituner Onkyo TX-NR838.
Zobacz także: Denon AVR-X2100W - amplituner 7.2 zmierza na rynek »Onkyo TX-NR838 jest przedstawicielem najwyższej półki i powstał do budowy najbardziej zaawansowanych zestawów. Oczywiście użytkownicy będą się cieszyli maksymalną funkcjonalnością. Producent chwali się zastosowaniem autorskiej technologii WRAT przy budowie wzmacniacza, co gwarantuje optymalne wzmocnienie sygnału.
Onkyo TX-NR838
Onkyo TX-NR838 Onkyo TX-NR838
Onkyo TX-NR838

Kolejnym sporym plusem Onkyo TX-NR838 jest certyfikat THX Select2 Plus. Oznacza on, że użytkownicy otrzymają reprodukcję dźwięku identyczną z tym czego doświadczymy w kinie. To nie koniec atrakcji. Nowy amplituner obsługuje trzy strefy audio, a więc pozwala nagłośnić oddzielnie trzy pomieszczenia.
Zobacz także: Pioneer VSX-1124 - najbardziej zaawansowany amplituner z serii »Równie bogato prezentuje się sekcja video posiadająca 7 wejść i 2 wyjścia HDMI. Każdy port obsługuje Ultra HD i Full HD 3D. Do tego urządzenie może skalować słabszy format do najwyższej jakości. Całość dopełnia wbudowane WiFi i Bluetooth, co daje szereg opcji sieciowych i internetowych. Onkyo TX-NR838 jest dostępny za niespełna 5000 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onkyo TX-NR838 - zaawansowany amplituner obsługujący Dolby Atmos

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo TX-NR838 - zaawansowany amplituner obsługujący Dolby Atmos