High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo TX-NR929 - zaawansowany amplituner dla wymagających

Audio-Video

rss

Onkyo TX-NR929 - zaawansowany amplituner dla wymagających

2013.08.03//  J. Kruczek
Onkyo TX-NR929 jest pierwszym tegorocznym amplitunerem wyposażonym w dziewięć pełnozakresowych wzmacniaczy od cenionego producenta. Wzmacniacze oferują moc 230 W na kanał, a całe urządzenie spisze się idealnie do budowy domowego centrum rozrywki.
Zobacz także: Yamaha BD-S 473 - profesjonalny odtwarzacz Blu-ray 3D »Producent zadbał o możliwość bezprzewodowego strumieniowania sygnału za pośrednictwem modułu WiFi oraz Bluetooth. Co więcej amplituner może być sterowany za pośrednictwem smartfonów, co dodatkowo podnosi jego funkcjonalność. Onkyo TX-NR929 posiada dziewięć wejść HDMI 4K oraz dwa klasyczne HDMI.
Onkyo TX-NR929
Onkyo TX-NR929 Onkyo TX-NR929
Onkyo TX-NR929


Zobacz także: Loewe 3D Orchestra IS - wydajny system do budowy kina domowego »Dziewięć efektywnych wzmacniaczy zapewnia nagłośnienie w dwóch dodatkowych strefach z jakością identyczna, jak w pomieszczeniu głównym. Obsługę urządzenia umożliwiają specjalne aplikacje na urządzenia mobilne. Użytkownicy znajdą je zarówno w wersji na iOS, jak i Androida. Nie mogło zabraknąć portu USB oraz możliwości korzystania z plików umieszczonych w chmurze. Producent zapewnia też o zastosowaniu wielu technologii poprawiających jakość. Onkyo TX-NR929 jest już dostępny na rynku w cenie 6499 złotych.
Onkyo TX-NR929
Onkyo TX-NR929 Onkyo TX-NR929
Onkyo TX-NR929

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onkyo TX-NR929 - zaawansowany amplituner dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Onkyo TX-NR929 - zaawansowany amplituner dla wymagających