High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Onyx Boox Note Pro - czytnik e-booków o możliwościach tabletu

Telefony

rss

Onyx Boox Note Pro - czytnik e-booków o możliwościach tabletu

2019.06.06//  J. Kruczek
Onyx Boox Note Pro jest czytnikiem e-booków, ale jego możliwości stawiają go bliżej tabletów internetowych. Producent postawił na spory ekran, Androida i dużo miejsca na e-booki.
W tym wypadku otrzymujemy czytnik e-booków oferujący 10,3-calowy ekran dotykowy E Ink Mobius Carta. Wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 1872x1404 pikseli więc otrzymamy bardzo wyraźny obraz. Onyx Boox Note Pro dzięki swoim gabarytom spisze się nie tylko przy czytaniu książek, ale też zwiększy wygodę w przeglądania gazet czy dokumentów. Czytanie w ostrym świetle bądź w ciemności nie będzie problemem dzięki podświetleniu z regulowaną barwą.
Onyx Boox Note Pro
Onyx Boox Note Pro Onyx Boox Note Pro
Onyx Boox Note Pro

Onyx Boox Note Pro oferuje funkcjonalność tabletu. Na pokładzie zagościł system Android 6.0 dający dostęp do aplikacji sklepu Google Play. Nad odpowiednią wydajnością czuwa czterordzeniowy procesor 1,6 GHz wspomagany przez aż 4 GB RAMu. Pamięć wewnętrzna o pojemności 64 GB pozwala na przechowanie ponad 30 tysięcy e-booków.
Zobacz także: All-New Kindle - nowa odsłona najtańszego czytnika Amazon »Producent nie zapomniał o modułach łączności bezprzewodowej WiFi i Bluetooth. W obudowie znajdziemy też port USB typu C, a za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3100 mAh. Onyx Boox Note Pro oferuje naprawdę sporo co ciągnie za sobą wysoką cenę. Za czytnik trzeba zapłacić aż 2799 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onyx Boox Note Pro - czytnik e-booków o możliwościach tabletu

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Onyx Boox Note Pro - czytnik e-booków o możliwościach tabletu